| GigiBecali123321 a întrebat:

Vreau sa imi iau o tableta grfica.Dar am cateva conditii.Sa fie pana in 200 lei adica 2 milioane in bani vechi si sa o gasesc intr-un magazin gen Flanco,Altex,Domo adica sa nu fie un magazin online, sa ma duc la magazin sa o cumpar.Adica metoda veche ca nu am incredere in eMag sau orice alt magazin online.

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Nu prea ai sa gasesti la 200 lei doar daca este ce-a mai mare reducerewinking oricum succes in a cauta

1 răspuns:
| akbaa a răspuns:

Ai enumerat exact cele mai scumpe magazine online sau nu din tara, dar desigur si ei trebuie sa traiasca prin clienti ca tine care sunt dispusi sa plateasca cu cel putin 25% mai mult. Unul din avantaje atunci cand cumperi online, este ca poti returna produsul in termen de 10 zile fara nici un motiv.Eu unul am testat 4 monitoare acasa in liniste pana sa ma hotarasc la unul.