| WaKeUp19 a întrebat:

vreau sa intreb cat costa la service sa imi puna alt wondows 7?
P.S categoria, dar la tehnologie nu raspunde nimeni

7 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

De ce sa te duci la service, cand poti sa il faci tu singurel acasa e foarte usor sa il faci bootabil si sa il instalezi

| WaKeUp19 explică (pentru Kylexy):

Dar nu am CD happy si habar nu am cum

| Kylexy a răspuns (pentru WaKeUp19):

Mai intai cauta pe google "windows 7" apoi descarca-l iar dupa ce l-ai descarcat cauta pe net programul "image burn" instaleaza-l apoi da-mi un add la id kylexy_2010 daca nu te pricepi ca tias lasa link de descarcare dar fac piraterie in stil barbarlaughing

| Cosmotel a răspuns:

Iti ia vreo 50 de lei. nu cunosti pe nimeni care se pricepe? cel mai bine inveti singur..gasesti si pe youtube cum s-o faci.

| WaKeUp19 explică (pentru Cosmotel):

Cunosc pe cineva care se pricepe happy, dar eu vreau sa-l duc la service si sa-l curete de praf si nici asta nu stiu cat face, funda cui imi zice cat face curatatul happy

| Cosmotel a răspuns (pentru WaKeUp19):

Nu exista un pret batut in cuie pentru asta. fiecare cere cat crede el ca merita. mai bine te duci la service-ul respectiv si intrebi chiar tu. trebuie si ei sa faca bani cumva, nu?

| WaKeUp19 explică (pentru Cosmotel):

Stiu ca nu exista, dar asa, aproximativ sa-mi fac o idee