| VictorFT a întrebat:

vreau sa joc la pariuri pentru marti, la Stanleybet - CALIFICARI CUPA MONDIALA, uita-ti meciurile http://www.stanleybet.ro/oferta.php?d=3, poate imi spune cineva niste pareri cum sa joc, combinatii. ceva. Mersi. Dau funda la celui care imi pare interesant! ^_^

Răspuns Câştigător
| george12345GEOGE a răspuns:

Scotia-Croatia 1d, Muntenegru-Moldova 2d, Suedia-Germani 2, Bulgaria-Republica Ceha 3+, Turcia-Olanda 2, Azerbaijan-Russia 2, Insulele Feoe-Austri 3+, 100% iese eu bag 50 lei.