| Baris123sefu a întrebat:

vreau sa-mi cumpar o consola si nu stiu de care xbox 360 sau ps3? de ce?

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

XBOX este mai scump, nu prea are exclusivitati si cele mai bune jocuri de la XBOX le poti juca si pe PC.

PS3 are Blu-Ray si XBOX nu.

Cand vreau sa ma joc pe consola caut relaxare, iar daca incerci kinect de la XBOX te vei simti ca si la joging, dar cu PS Move poti si de pe scaun.

La PS3 exclusives spun doar atat : God of War, Uncharted, Metal Gear Soldier, Resistance, Gran Turismo.

| Baris123sefu explică (pentru Hirako):

La xbox dupa cum am vazut in multe gameplay-uri wwe 12 royal rumble mach merge in reluare si la ps3 merge perfect

3 răspunsuri:
| k1NNNdeR a răspuns:

Ps3 deoarece are de 2 ori mai multe jocuri decat xbox si e si mai misto. Funda?

| MessiMessiMuzaffer a răspuns:

Cel mai bun este ps3 deoarece la xbox nu poti sa intri pe net daca intri trebuie sa platesti funda?