| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o tableta. M-am gandit la Samsung Galaxy Note 10.1. Voi ce parere aveti despre aceasta tabltea? Cum la noi nu prea sa gaseste pe toate drumurile am doar doua variante: magazin online sau magazinul clasic (Altex). Ce varianta sa aleg? Aveti incredere in magazinele online?

2 răspunsuri:
| DJMikeGMC a răspuns:

Eu am laptop de la cel.ro, un aspire 5733-384g32 si il am de 6 luni merge perfect are si garantie deci daca gasesti ceva online mai ieftin merita sa il cumperi. te sfatuiaec sa cauti pe cel.ro nu ca as face reclama dar sunt multumit de serviciile lor, mentionez ca lap a fost adus de ei acasa la mine gratuit

| Stefanuk a răspuns:

Sincer nu am incredere in magazinele online mai bine iato de la altex, si este o tableta foarte buna