| PussyHunter a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj pe antebratul drept cu niste litere in chineza sau japoneza, am 12 ani si parintii sunt de acord.Sunt din onesti si vreau sa stiu daca stiti pe cineva care face tatuaje in onesti. Funda big grin

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Chiar daca gasesti pe cineva, nu cred ca iti va face tie, un baiat de 12 ani, tatuaj.La varsta ta, asta cred ca e doar un moft, nu vrei sa mai astepti macar 3 ani ca sa fii sigur ca intr-adevar vrei asta? Tatuajele nu sunt asa de usor de sters...

| HueyFreeman a răspuns:

Din cate stiu eu, iti poti face tatuaje doar daca esti major.