| xxBESINAxx a întrebat:

vreau sa stiu cateva jocuri horror gen in viata reala cum ar fi bloody mary sau charlie charlie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, nişte jocuri adevărate şi horror ar fi:
1. Ouija ( caută pe Google regulile )
2. Dama de pică. ( o chemi exact ca pe bloody mary ), de obicei ruşii o cheamă pe pikovaia dama ( pe limba rusă ).
3. Poţi să-l chemi pe Smile Dog.
Ca să-l chemi pe el ai nevoie de patru foi A4, pe prima trebuie să scrii Smile, pe a doua un cerc negru, pe a treia Dog, iar pe ultima foaie desenează un zâmbet, după care spune-i numele de trei ori şi gata.
4. Pe Samara Morgan o chemi exact ca pe cele două, dar ele de fapt sunt spirite diferite, cu toate că le chemi prin acelaţi mod.