| PyCiu a întrebat:

vreau sa stiu si eu ceva.Deci la o revista mi-a dat un CD cu un joc wildlife park2 si imi zice ca lipseste Vertex-and Pixelshader Version 1.1.tin sa mentionez ca nu ma pricep la calculatoare...va rog sa imi ziceti daca poate fii downloadat sau trebuie sa schimb ceva prin el pe la unitate pe acolo...si daca poate fi downloadat daca se poate si siteu de unde sa il downloadez ar fi perfect. Dau Funda.[ scuze categoria este cea mai vizitata]

2 răspunsuri:
| dicualex a răspuns:

Vertex-ul si PixelShader apartin De placa video
Ai placa dedicata sau integratA? daca ai dedicata ce placa video este? Poate fi posibil sa nu ai Driverul Video instalat

| PyCiu explică:

Este integrata placa