| Nujjjjjjjjghf a întrebat:

Vreau sa va aduceti prietenii care sa spuna parerea:
CARE ESTE CEL MAI BUN FOTBALIST DIN ISTORIA FOTBALULUI?

Pele, Ronaldo, Messi, sau Maradona?

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Cel mai bun fotbalist din lume si care va ramane pentru mine este Lionel Messi.

| Maioru a răspuns:

Tu intrebi care este cel mai bun nu care a fost cel mai bun asa ca cei care nu mai joaca fotbal nu mai au loc aici.Cel mai bun este Lionel Messi.Cred ca nu ai pus bine intrebarea.

| Nujjjjjjjjghf explică (pentru Maioru):

Hai sa zicem ca nu. Dar daca zic care a fost cel mai bun, Messi nu A FOST CEL MAI BUN, ci este. In plus, citeste cu atentie, "care este cel mai bun fotbalist din istoria fotbalului"! Si ti-am dat si variantele, ce nu ti-e clar?

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Pele a fost zeul fotbalului insa momentan suprematia o detine Ronaldo si alt jucator care chiar face diferenta in teren este Ibrahimovic. Messi este un nimic fara Xavi si Iniesta, si asta ti-o spun deoarece am analizat foarte atent stiul lui Messi.
Succes!winking

| Lewandowski a răspuns:

Pele A FOST CLAR cel mai bun! Insa momentan este clar Messi! Si nu te lua dupa cei care spun ca Messi e nimic fara Xavi si Iniesta! E total fals! Am multe argumente in acest caz, dar nu am chef sa ma "cert" cu toti fanii lui Ronaldo! Bye! happy