| Cristi76897589 a întrebat:

Vreau sa va cer parerea...Acum o vreme am fumat kent click am vomitat si matele din mine,dupa aceea am fumat dunhill alb imi venise putin rau,,, Dar cand am fumat tigari tari pall mall negru, dunhill albastru, kent 8 naveam nimic, de ce?

Răspuns Câştigător
| MoltenMoon a răspuns:

Lasa-te, te rog.Sti cati oameni mor pe an din cauza asta? Nu-ti iubesti viata? Gandeste-te putin: Esti aici, intr-un loc de joaca.Ai dreptul la orice.Ai dreptul sa ai visuri.Ai dreptul sa le gusti in realitate.Ai dreptul sa te plimbi,sa faci dragoste,sa asculti muzica, sa iubesti, sa compui muzica, sa canti, sa desenezi sa te scalzi in realizari.De ce sa nu gusti libertatea si esenta vietii, de ce sa gusti un fum otravitor?
Gandeste-te putin!
Distreaza-te, ca nu esti aici sa te distrugi...

1 răspuns:
| JohnnyWylde a răspuns:

De cat timp fumezi?