| Alexandru_Robby_1996 a întrebat:

Trebuie sa apar la o emisiune si am emotii rau de tot, nu am mai aparut niciodata la televizor si mi-e frica sa nu o dau in bara...

1 răspuns:
| Peachdelight a răspuns:

Trebuie sa îți învingi teama. Când ești acolo gândește-te și tu la ceva ce îți place, fii plin de încredere, daca te gândești ca o sa dai in bara pai sigur o sa o dai. Relaxează-te și gândește lucruri pozitive. Despre ce emisiune e vorba? Sa te urmăresc și eu laughing))