| June20 a întrebat:

Trebuie sa merg la o petrecere cu tematica: personaj film, cum as putea improviza o tinuta de "sotie de pirat", nu am gasit de inchiriat, dati-mi idee de articole de imbracat pe care as putea sa le cumpar din mall, macar cat de cat sa seman putin. Ce fel de pantaloni, bluza, o banderola ceva. Multumesc funda

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Imagineazati cum ai vrea sa fie costumul si hainele potrivite. Nu cred ca e complicat mai ales ca poti sa ai accesorii, niste bijuterii.

| ibaal a răspuns:

Pantaloni negri,niste cizme, o camasa rosie big grin
Bijuterii aurii laughing
daca esti nevasta de pirat laughing
a jefuit si el ceva, sa pui aur pe tinelaughing
poti sa iti desenezi si o cicatrice, doua laughing big grin
Da o cautate pe google, gasesti imediat inspiratie happy