| Manolache_Vlad_1999 a întrebat:

Salut tuturor
Am 16 ani, sunt in clasa a 9-a si am 1.81 inaltime, problema e ca anul trecut aveam 1.80 si observ ca incep sa cresc din ce in ce mai putin.Am facut inot cand eram mai mic si din cand in cand mai merg la baschet.Pana acum am crescut destul de mult,sunt cel mai inalt din clasa, dar cresterea a inceput sa fie mai lenta.Prin clasa a 7-a am mai crescut semnificativ(4-5 cm/an) s
i dintotdeauna am fost printre cei mai inalti.Voi cat credeti ca
mai cresc pana in clasa a 12-a?

Răspuns Câştigător
| Daniellllll1 a răspuns:

Mai cresti pana la vreo 19 ani din cate stiu eu, dar ai o inaltime buna parerea mea.

1 răspuns:
| Manolache_Vlad_1999 explică:

Dau funda, promitwinking