| farcasgiulia a întrebat:

Salut tuturor! Am foarte multe puncte negre pe nas si pe barbie. Am si pe frunte dar numai vreo-3-4. Pe frunte am si cosuri, nu foarte multe, dar am. Mi-am cumparat de la cluj de la targul de prodese naturiste, un sapun de ihtyolos si unul de saruri si minerale din marea moarta pentru cosuri. Imi puteti recomanda,, un tratament" care sa cuprinda si cele doua sapunuri care sunt pentru cosuri, dar si ceva pentru puncte negre( daca stiti ceva crema care se prepara acasa sau ceva care sa imi cumpar de la naturiste) va rog help ca deja nu le mai suport! tratamentul sa fie ceva de genu: DIMINEATA, LA AMIAZA, SEARA. ofer funda!

2 răspunsuri:
| Angel_Octavian_1988 a răspuns:

Poti scapa de acnea juvenila si punctele negre
in felul urmator; dac faci cafea ia zatul in fiecare dimineata si spalate cu el pe fata timp de 4-8 saptamani dupa ce te speli de zat ia o aspirina, amesteca cu 50 mli de apa si apoi data pe fata timp de 4-8 saptamana si asa o sa scapi, dart sa ai numai un prosop al tau cu care te stergi numai pe fata sper ca ai inteles

| farcasgiulia explică (pentru Angel_Octavian_1988):

Da, am inteles, multumesc mult!