| Marcus13 a întrebat:

Salut tuturor! Cum pot scapa de punctele negre(nu vreau alte creme de la plafar sau mai stiu eu ce, am incercat destule). Daca ma puteti ajuta as fi recunascator!

2 răspunsuri:
| CeataNoptii a răspuns:

Singuru mod de a scapa de punctele negre la sigur este sa le storci, iese rautatea. Insa mai poti incerca si masca cu aspirina si apa amesteci intinzi pe fata ti 3-4 minute apoi te speli, mai cauta si tu pe net ce masti sunt bune pentru puncte negre. Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| Marcus13 explică (pentru CeataNoptii):

Multumesc de sfat! O sa incerc masca cu aspirina!