| racket0 a întrebat:

Salut tuturor de pe TPU. Am o mica problema happy Azi la scoala, la ora 7 40 (eu incep orele la 8) a venit diriga in clasa si mi-a luat castile de la telefon. Are voie sa imi ia castile? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| DeeaLoVe012 a răspuns:

Ba frate.Du-te la "diriga" si spune-i ca in regulament scrie clar:
-Fara telefoane in timpul orelor de curs!
Deci asta inseamna de la ora 8:00 pana la 14:00 INTELEGI laughing

| racket0 explică (pentru DeeaLoVe012):

Sa vezi ce panarama iese maine. laughing Mersi de sfat happy

| DeeaLoVe012 a răspuns (pentru racket0):

Cu placere laughing

6 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Daca ai abeteri de genu si in ore si profii i sau plans, are dreptul.Dar tu nu erai in timpul oreelor sau a programului scolar deci nu, dar nu prea ai ce sa faci poti sa o rogi sa ti le dea inapoi si promiti ca nu le mai portii.Sau sa iti cumeri o alta pereche si sa o lasi maorta daca diriga ta e neintelegatoare.

| racket0 explică (pentru JustMusic):

Pai nici nu incepusera orele laughing mai aveam 20 de minute pana la inceputu orelor. la ore nu umblu niciodata cu castile, doar in pauze. si atunci nu incepusem ora :-l

| WarHammer a răspuns:

Nu poti sa te duci la directoare din moment ce nu era in ora ei.

| DarknessRulz a răspuns:

Nu ar avea voie daca nu erai in ora si ascultai.Numai daca are pica pe tine ar putea dar nu cred.Eu la mine in clasa in pauze fiecare ascultam muzica in pauze si nu vine nimeni sa ne ia nimic.