| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor, nici nu stiu cum sa incep...IMI PLACE ENORM DE MULT DE EA! Sunt clasa a 9-a, fiind primul meu an de liceu, zic na hai sa caut un tip/tipa din liceu sa ma ajute. Am bagat-o pe ea, am vorbit o gramada ce cum ce fel despre liceu si toate cele. Acum ca am vazut-o, am inebunit. Cand trece pe hol numai la ea ma uit, sunt in alta lume. E mai inalta decat mine cred ca are 1.88-1.90 iar eu 1.85 ma rog big grin. Problema e ca. hmm nu prea vorbim la scoala decat cand ne vedem ne facem cu mana unul altuia...siii stiti voi.eu vreau mai mult. Probabil pentru ca sunt si genul mai retras si ea mai vorbareata.sau ca e cu un an mai mare ca mine si nu se uita la "copii" habar nu am. As dori niste sfaturi daca se poate si multumesc ca ati avut rabdare sa cititi.

1 răspuns:
| crhh a răspuns:

Nu toata lumea tine cont de diferenta de varsta, care pana la urma, dupa parerea mea nu e chiar atat de importanta. Incearca sa discuti cu ea, iar de la "cel mai bun prieten" sa incepi sa ajungi cu timpul ceva mai mult decat atat...