| Emilian601 a întrebat:

Salut tuturor... o mica/mare problema, acum ceva timp am intrat intr-o asa-zisa "realatie" cu un tip, prin intermediul tehnologiei (messenger, telefon, skype ) am nevoie de ajutorul vostru caci nu stiu cum sa pun capat relatiei fara sa-l fac sa se simta prost si nici nu vreau sa-l mint... mentionez ca suntem cam de aceeasi varsta, am nevoie de niste sfaturi, voi ce ati face in locul meu, cum a-ti proceda?

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

Daca s-a implicat in "Relatia" asta oricum ai zice tot se simte prost, dar mai bine ii zici mai repede decat sa tragi de timp

2 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Pai zii direct ca s-a terminat "treaba" daca vrea sa fiti decat amici ok daca nu pa

| Emilian601 explică (pentru victorandrei):

Direct nu suna prea bine. ma gandeam la ceva genu ca este prea mic si ca am nevoie de cineva mai matur, sincer nu vreau sa-i spun asa :" asculta s-a terminat ceea ce nici bine nu a inceput, trebuie sa ne vedem de drumurile noastre in viata! " imi trebuie ceva mai detaliat, si cum am zis nu vreau sa se simta prost.

| victorandrei a răspuns (pentru Emilian601):

Daca s-a implicat in "Relatia" asta oricum ai zice tot se simte prost, dar mai bine ii zici mai repede decat sa tragi de timp