| Lolkkk a întrebat:

Salut tuturor, trec la subiect, azi am fost cu niste băieți la un sat pe nume Corbii Mari pe biciclete și trebuie sa treci podul si dupa mai mergi cu bicicleta dupa ajungi. Mamei i-am spus că mă duc dar tatei nu, ca el e al dracu si ma cearta asa si cand am venit, am venit până acasă nu știa. După m-am dus la fotbal la noi, nu stiu de unde a aflat si m-a certat, a spus ce ai facut fira-i al draci sa fii la Corbi si i-am spus sunt mare, de ce te iei mereu de mine. Anul viitor fac 15, a zis treci dracu in casa sa manânci. Am mâncat, acum stau in pat si plâng. O soluție repede? Am fost doar cu 3 prieteni si n-am stat mult.

Răspuns Apreciat de Editori
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca te consideri mare, acest lucru vine la pachetul si cu asumarea lucrurilor pe care le faci. Iti asumi ca nu i-ai spus unde mergi si treci peste. Data viitoare trebuie sa ii spui ce faci si unde mergi, sa stie de tine si sa eviti astfel de situatii.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ti se intampla ceva, cine plangea? Tatăl si mama. Bravo lui, decat sa planga ei, mai bine plangi tu acum.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Părinți tai te iubesc enorm de mult de asta tipa uneori la tine nu vor sa pătesti ceva nu-ti vor rău deloc părinți ca ai tai sunt pe cale de disparitie sunt uni părinți foarte răi care își bate copii si o grămadă nu ti vor rău le pasa de tine foarte mult sunt îngrijorați sa nu ai probleme