| Elena567223 a întrebat:

Salut tuturor! Urmeaza sa organizez o mica petrecere sa spun asa. Eu si cu inca 4 prietene ne intalnim si o sa stea peste noapte la mine. As vrea niste idei de activitati in afara de vizionarea de filme. Apropo, noi nu suntem cu alcoolul si stiu ca jocurile de genul acela sunt amuzante dar nu imi permit sa beau pentru ca vor fi si alte persoane acolo si nu e in regula.

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Monopoly, rummy, jocuri de carti, puzzle, barfe, farse la telefon, ouija.

| IonelaFlorariu020 a răspuns:

Monopoly,ouija.este si o aplicație "adevăr sau provocare " e super. Îți da diferite provocări sau diferite întrebări depinde ce alegi. Mai este si activity.