| ValentinCriss a întrebat:

Salut tuturor! Vreau să mă duc la iubitul meu fără să nu știe, să îi fac o surpriză dar totuși vreau sa grăbesc lucrurile să vină mai repede acasa, aveti vreo idee de păcălealăhappy
App: nu este genul să se oprească în altă parte, muncă si acasă.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi spui că ai pățit un accident casnic.

| ValentinCriss explică (pentru anonim_4396):

M-am gândit si eu la asta. dacă aș spune asta ar pleca direct de la munca spre mine si nu trece acasa...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi sa nu ai tu vreo surpriza daca te duci la el neanunțată.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi sa nu-ti gasesti iubitul in bratele altui barbat, cu asa suprize.