| Anonymus12321321 a întrebat:

Salut, un loc de munca unde gasesc si eu, am 16 ani, imi puteti lasa link-uri, site-uri, orice.
P.S din București, am experienta in calculatoare.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Maxim pe la McDonalds

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curier cu bicicleta, la ceva terasa, cureți mese, speli vase, cauta ceva terasa sau restaurant și mergi și întreabă-i dacă au nevoie de ajutor, sau curier la glovo, de exemplu știu pe cineva care livrează plăcintă cu bicicleta și are tot 16. Cu experienta în calculatoare nu faci nimic la vârsta asta.

| lilith16 a răspuns:

Restaurante, baruri, fast food etc, la vârsta ta nu ai ce sa faci cu "experienta in calculatoare"