| Paulicass a întrebat:

Salut unde as putea fuma narghilea in Bucuresti si cam cat costa?

2 răspunsuri:
| Bubuu a răspuns:

Narghilea 30 costa 49, 00 lei.A45 costa 65, 00 lei.A70-2F reducere de la 200 lei, 130 lei. E110 de la 230, 115. Mai multe pe http://www.narghilea.ro/

| Cartinescu a răspuns:

Ai "Valea Regilor", pe Calea Victoriei, in pasajul de vis-a-vis de Politie, e destul de ieftin, pe la vreo 20-30 de lei, daca tin bine minte, si mai e "Ramadan", pe langa Gara de Nord, e un loc de unde pleaca microbuze in provincie(intrebi taximetristii, aia stiu sigur), tot asa, pe la 20-30 de lei. Succes.