| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea sa-mi fac un album foto calitativ? Am deja pozele pe calculator, deci cunoasteti vreun loc in Bucuresti unde as putea sa-mi fac un astfel de album? Funda! :-)

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Tel.021-2105133.Digitalone-Fuji Film.Pe Calea Mosilor 219 la intersectia cu Bd. Dacia.Un prieten a facut acolo un album.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce te referi cand spui calitativ?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Adica sa fie cartonat, nu ca orice foaie de revista si sa fie o poza pe pagina. Deci stii?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai gasit ce te interesa, nu? Daca da, ma bucur pentru tine.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Da, merci mult pentru ajutor.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tel.021-2105133.Digitalone-Fuji Film.Pe Calea Mosilor 219 la intersectia cu Bd. Dacia.Un prieten a facut acolo un album.