| sebastyancuidiny a întrebat:

Salut, unde pot gasi un magazin sa inscriptionez ceva pe o bratara, lantisor, tricou...

Sau de unde pot cumpara spre exemplu un lantisor, care sa aiba jos pe el pe un metal, ceva cu 2 fete, pe o fata sa fie o balanta, iar pe spate un text. Text pe care sa-l spun eu?
Sau unde sa pun un text pe un tricou.
Sau undeva unde pot sa cumpar si/sau un breloc, ceva anything ceva...nu scump, simbolic. ceva pe care pot pune un text?
@Gen, vreau sa-i dau unei prietene bune un cadou pe care sa inscriptionez un text.

In Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| crynys a răspuns:

In carrefour orhidea este un magazin pentru inscriptionat chestii haine cani tot ce vrei