| Zarnii a întrebat:

Urmeaza sa incep facultatea anul acesta si trebuia sa imi caut chirie in Cluj impreuna cu iubita mea de 2 ani asa ca nu m-am mai obosit sa completez formularele pentru cazarea in camin, dar ea s-a despartit de mine si acum nu stiu ce sa fac...
Ma mai pot caza in camin acum? Mentionez ca am intrat la buget, dac ajuta.
Multumesc mult pentru timpul acordat citirii si/sau raspunsului la aceasta intrebare.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Vom fi colegi

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Poti aplica acum!---formularul online de cazare ESTE ACTIV : http://geografie.ubbcluj.ro/? page_id=1725

| JustmeV a răspuns:

La ce facultate esti? Inscrierile pentru camin se fac pana in 15 septembrie. Cel putin asa scrie la facultatea unde am intrat euwinking

| Zarnii explică (pentru JustmeV):

Facultatea de geografie, Universitatea Babes Boliay

| Zarnii explică (pentru alessia5158):

Whatsapp?

| JustmeV a răspuns (pentru Zarnii):

Of course. Mesaj privat happy

| Zarnii explică (pentru JustmeV):

Nu pot sa iti dau mesaj, sunt membru junior. Trimite-mi tu.

| alessia5158 a răspuns (pentru Zarnii):

Vom fi colegi