| Curioasa1994 a întrebat:

Urmeaza sa merg la facultate in Octombrie si as dori sa aflu cateva informatii legate de caminul Economica 2 din Cluj.

1) De ce dispune fiecare student? In putinele poze de pe net am vazut patul, raftul de deasupra, biroul propriu si noptiera. Are fiecare dulapul propriu? Cat de mare? Exista prize langa paturi? M-ar interesa orice detaliu, ca sa-mi fac o idee.

2) Se fura in acest camin? Vreau sa stiu daca pot sa-mi duc obiecte de valoare cu mine sau daca exista riscul sa-mi dispara. La o scara mai mica, in camine se intampla ca un coleg de camera sa fure maruntisuri?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1) De ce dispune fiecare student? In putinele poze de pe net am vazut patul, raftul de deasupra, biroul propriu si noptiera. Are fiecare dulapul propriu? Da.
Cat de mare? Exista prize langa paturi?
Da. M-ar interesa orice detaliu, ca sa-mi fac o idee.
2) Se fura in acest camin? Ca peste tot, nu te afli în Japonia sau în Singapore.
Vreau sa stiu daca pot sa-mi duc obiecte de valoare cu mine sau daca exista riscul sa-mi dispara.
Da, există riscl să dispară.
La o scara mai mica, in camine se intampla ca un coleg de camera sa fure maruntisuri? Da, se mai întâmplă, dar nu cu frecvență mare. E un trai în comun.