| JulyDreams a întrebat:

V-ati întâlnit vreodată cu un membru TPU in viata reala? Eu sunt in orașul Buzau de câteva zile și nu stiu ce sa fac, nu prea cunosc pe nimeni.
Dacă ati cunoscut membri TPU în realitate, cum a fost experiența?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A fost 1 ocazie, rea nu mi s-a parut, am vorbit si am ras apoi am plecat. M-am dus cu masina o ora jumate dupa acel utilizator, aveam chef de plimbat cu masina

| RAY a răspuns:

Da,a fost o experienta frumoasa, m-am intalnit cu un user si am avut multe de vorbit si cu o fata cu care am vorbit de religie, au fost doua experiente minunate

| Dalmore a răspuns:

Da, dar sincer nu m-aș fi întâlnit cu ei dacă nu am fi vorbit înainte câțiva ani de zile prin mesaje laughing. Măcar, dacă ieși cu cineva, să-i ceri social media, să studiezi bine persoana, să nu aibă conturi false etc, că nu știi niciodată...

Răspuns utilizator avertizat