| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salut,va pun o intrebare celor ce ati mai cumparat de pe ebay, eu as vrea sa imi iau de pe acest site un telefon. Vreau de aici ca am vazut ca multe modele sunt mai ieftine ca la noi.Intrebarea e urmatoarea:telefoanele si produsele lor in general sunt noi sau sunt la mana a doua? cum imi pot da seama? Vreau neaparat sa fie nou.Dau funda daca ma lamuriti!

1 răspuns:
| Allyieee a răspuns:

Sunt noi, dar este si o categorie de resigilate. Poti cumpara fara grija happy