| chuckie a întrebat:

Vă rog să-mi răspunde-ți cât mai repede! Am descărcat după net "VIDEO PAD" pentru lipit filme! Și, s-a salvat filmul, format BS Player ( asta am instalat în calculator ). Totul ok! Cu cablul de date l-am pus din calculator pe telefon si apoi pe net. Și când am văzut că în film imaginea merge foarte repede ( nu știu cum să explic, adică video-ul merge mai repede și sunetul e în urmă ), sper că ați înțeles! De ce se întâmplă asta? Vă rog să-mi spuneți dacă aveți vreo idee! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Depinde de format. Bs playerul citeste mai multe formate gen avi. mp4, etc. Plus daca e pe telefon inseamna ca telefonul tau nu suporta detaliile tehnice cu care ai creat filmul. Detalii pe care tu le stii.