| Kanabiss a întrebat:

Salut, verisoara mea are o prietena, prietena ei are pe telefon o pisicuta care vorbeste si cand o atingi face urat iauna zice ca de ce ai lovito e funny laughing si vreau sa stiu si eu ce fel de aplicatie este acea (pentru ca varmea nu stie) e un joc ce este si daca imi puteti spune numele acelei aplicatii joc ce-o fi Mersi

1 răspuns:
| anna_1849 a răspuns:

Se numeste talking with tomwinking

eu am Samsung galaxy spica si l-am luat cu andoid market si varmiu il are si el are iphone