| anonim_4396 a întrebat:

Vineri am avut ora de biologie si profa a ascultat o pe colega mea de banca. I am soptit cateva raspunsuri si m-a auzit profesoara. Mi a pus nota 1 in carnetelul ei, unde trece de altfel toate notele.
Acum habar n am ce sa fac ca sa nu mi o treaca... ma simt extrem de prost
Sfaturi?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Daca a pus nota in carnetul ei si nu direct in catalog atunci mai ai sperante sa indrepti nota. Spune-i sa iti mai acorde o sansa si iti indrepti nota.

| Demetrov a răspuns:

Du-te si vorbeste cu ea, spune-i ca iti pare rau, ca nu se va mai intampla. N-am ce sfaturi sa iti dau, nu te-ai conformat tiparului si ai fost „executat"

| KsDgRow a răspuns:

Incearca s.o rogi sa te asculte incat sa mai ridici nota. Chiar si un 4 e mai bun decat 1