| Anonim46367e7 a întrebat:

Visele pot reflecta realitatea sau pot fi o avertizare? Sunt destul de curios si cer parerea voastra happyDau funda

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daa ca toti avem puteri paranormale sa ne avertizeze visele sau sa vedem prin ele in viitor. Nu inseamna absolut nimic, sunt proiectii ale subconstientului dezvoltate din gandurile tale.

| Andreeush a răspuns:

Visele reflectă temerile noastre.

| AndaAlexandra a răspuns:

De obicei visele sunt o combinație de evenimente petrecute în timpul zilei, gânduri, idei, griji...
Uneori, unele din ele, devin mesaje, doar că nu toată lumea știe să le interpreteze.