| CristiRx8 a întrebat:

Voi, fetele preferati baietii cu mustata sau fara? Si de ce, chiar sunt curios!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fara, in niciun caz. Mustata mi se pare oribila. Barba e ok, e frumusica daca e bine ingrijita dar mustata singura mi se pare ca da un aer extrem de taranesc.
Imi aduce aminte de Ion din romanul cu acelasi nume laughing

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Eu prefer baietii cu barba, mi se par foarte atragatori.
Normal ca si pe cei fara barba.
Nu stiu, dar cei cu mustata nu mi se par asa atragatori, nu ma atrag pe mine, asa ca prefer fara mustata. happy

| Neo12 a răspuns:

Bună! Îmi place orice arată bine în viziunea mea...
Nu am un tipar anume de băiat şi mi se pare o porcărie să vrei pe cineva aşa, aşa şi aşa...

| GHoST013 a răspuns:

Chestia asta tine de gustul fiecarei fete.
Este ceva subiectiv, nu este standard la toate. Poti sa o intrebi si iti spune cel mai probabil. Sunt fete care vor cu, fete care vor fara.