| ȚuȚu7373 a întrebat:

Salut, voi intra la un liceu privat din Bucuresti, pe profilul filologic. M-am tot gandit ce voi face dupa liceu, facultate frate - a fost raspunsul-. Intrebarea este ce facultate pot face mai apoi dupa liceu. M-am gandit la drept, mai exact notar. Ce spuneti, care va este parerea?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea e super, mai greu(aproape imposibil) s-o pui in practica.

| ȚuȚu7373 explică (pentru anonim_4396):

De ce crezi asta? Si ce facultate imi propui tu avand in vedere profilul liceului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ȚuȚu7373):

Facultatea e ok, la profesie ma refeream.

| ȚuȚu7373 explică (pentru anonim_4396):

Adica cea de notar... Adica nu e cine stie ce, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ȚuȚu7373):

E cea mai buna meserie posibila, tocmai de asta nu ajunge oricine. laughing

| ȚuȚu7373 explică (pentru anonim_4396):

Aaaa la aia te refereai laughing