| Vladus583 a întrebat:

Salut, vorbesc cu o fata pe Instagram de o luna in fiecare zi ( suntem din același oras si ne cunoaștem pentru ca avem rude care sunt prieteni) faza e ca doar eu incep primul conversatia, imi raspunde destul de rapid dar nu prea avem subiect de discutat, adica o intreb doar ce face, ce a facut astazi si cam atat. Sa nu ii mai dau mesaj in fiecare zi? sau ce sa fac?

1 răspuns:
| Maria50134 a răspuns:

Încearcă să o întrebi lucruri adica so întrebi de școală sau de acasă adică so întrebi cum a mai fost la școală și altele niste lucruri sau jocuri exemplu adv sau prov că sa nu va plictisiți nici tu nici ea