| AndrewMarc666 a întrebat:

Salut, vreau păreri despre Liceul Viilor din București profil: Turism și Alimentație (media de admitere,orar, colegi, etc)DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Ce sa mai faci cu turismul, nu se mai deschid tarile

| DoarBogdan a răspuns (pentru Sonia822):

Este doar un liceu, nu o facultate thinking Nu inseamna ca o sa lucreze si in acest domeniu dupa, este doar un profil big grin

| Sonia822 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce rost are sa acumuleze intens cunostinte despre ceva ce nu-i foloseste, cand poate da la un liceu militar sau de informatica, cu informatica ajunge IT ist, i se deschid multe usi

| DoarBogdan a răspuns (pentru Sonia822):

Corect, nu are rost. Eu i-am raspuns doar la intrebare.

Un bun prieten de-al meu a terminat exact acel profil si lucreaza cu mine in IT.

| Zpapapaa a răspuns:

E oribil crede ma sunt numai bombardieri pe acolo se fumeaza in curtea liceului e nasol daca te incadrezi in categoria asta iti recomand, daca nu nu