| fixy a întrebat:

Salut vreau sa fac mamei mele un cadou de ziua ei, un maiou personalizat, dati ceva sfaturi ce as putea scrie pe el ca sa ramana ceva frumos happy multumesc

4 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Ai putea sa ii scrii "Te iubesc, mama!", asta fiind varianta clasica, apoi nu stiu, cauta ceva cu un text amuzant, gen sa vina textul de pe bluza la nivelul sanilor si sa ii scrii "Cu astea m-ai alaptat" =]]. Zic si eu. Bafta oricum.

| dorin1990 a răspuns:

Ai putea sa scrii ceva de genul: pentru cea mai iubita mama din lume cu multa dragoste.
ceva sa fie foarte piperat sa o impresionezi pana la lacrimi, eventual ai putea sa imprimi poza ta pe maiou astfel va fi mult mai frumos.

| Malinutza99 a răspuns:

,, Multumesc pentru ca mi-ai dat viata,,
,, Esti cea mai buna mama,,
,, Te voi iubi mereu, mamic-o,,
,, Multumesc pentru ca ma iubesti neconditionat,,