| Costelus710 a întrebat:

Salut, vreau sa fac un videoclip,, cum sa fii YouTuber ( parodie)". Și aș dori câteva idei de scenarii amuzante pentru acesta.
Știu că o să spuneți că nu-s original, dar decât să faceți hate mai bine nu răspundeți, mulțumesc!
Dau funda celui mai bun scenariu/scenarii, mulțumesc mult, GUYS! ♥️

1 răspuns:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

O idee ar fi ca să fie mai mulți youtuberi care râd și se distrează, cu un spion pe care nu-l observă-n spatele lor care să-i filmeze. Următoarea zi, să apară imaginile editate la știri în așa fel încât să fie foarte amuzante. tongue Nu am alte idei tongue care să fie amuzante