| gabrielxxl a întrebat:

Salut,
Vreau sa fac un vlog pe youtube, imi puteti da niste sfaturi cum sa ma apuc sau despre ce sa vorbesc?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| NebunaDinCartii a răspuns:

Cel mai mult atrag cele in care critici vedete, filmulete haioase si provocarile care le faci (primite de la ceilalti ) Bafta.

| gabrielxxl explică (pentru NebunaDinCartii):

Cate minute ar trebui sa dureze vlogul?

| AlinaMaria1999 a răspuns:

Buna! Mai bine incepi prin a-ti face o pagina de facebook, si cand ai cam 300 Like-uri poti face vlog-ul. Si atunci vei intreba fanii de pe Facebook ce sa faci in videoclipuri.

| gabrielxxl explică (pentru AlinaMaria1999):

Si ce sa pun pe pagina de fabook?(o am facuta) cine da like la o pagina ce nu contine nimic?
Prima data vreau sa fac vloguri ca sa am ce sa pun pe pagina. happy