| Lelita a întrebat:

Vreau sa imi editez o poza online sa arat mai bronzata. Imi puteti spune un program care poate edita aceasta poza online? Si imi mai puteti spune : Cum sa navighez pe el.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| daniafi a răspuns:

Un site bun de modificat poze online este http://www.fotoflexer.com,dupa ce ai intrat pe acest site, uploadezi fotografie respectiva, este un buton mare Upload, dupa ce ai iincarcat poza, deasupra ei o sa-ti apara un meniu, si cu ajutorul acelor setari din meniu poti sa-ti modifici poza cum vreii tu :)

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Trebuie sa modifici contrastul pozei.Iti recomand Photoshop - gasesti tutoriale pe YouTube.