| PepsiCocaCola a întrebat:

Vreau sa imi fac facebook si nu stiu cum sa imi pun numele. Deci ma numesc Ion (nume) Alexandru (prenume). Nu prea imi place ion. Cum sa imi pun numele. Dau funda!,

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

- Alexandru Ion
- Ion Alexandru
- Alex Ion
- Ion Alex
- Alex Alexandru

PS: Nu e atât de urât numele tău de familie. Sunt alţii care s-au născut cu nume precum Brânză, Caşcaval, dar ce pot să facă dacă acela e numele lor?!

| Grimmjow69 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa pui numele tau.

| Mihaelazet8 a răspuns:

Alexandru ion, suna mai bine ..sau iti poti pune prenumele si prescurtarea acestuia daca chiar nu iti place numele tau de exemplu alexandru alex