| FjlkJf a întrebat:

Salut,vreau sa imi fac încă un cont de Facebook cu tot cu pozele mele dar sub alt nume, alta naționalitate si fara sa afle nici un cunoscut.E posibil sa apar cunostintelor la sugestii daca sunt pozele mele acolo?

1 răspuns:
| Aurora99 a răspuns:

Si eu mi-am sters contul si l-am refacut si normal nu iti apare nicio persoana ca sugestie de friend request, daar sa ai grija ca te intreaba clar la inceput daca vrei sa salvezi persoanele din contacte, asa ca daca accepti asta, dupa numerele de telefon din agenda iti v-a identifica imediat cel putin un prieten.patit asta, asa ca ai grija sa nu accepti sa-ti gaseasca prieteni dupa contacte