| Sinetricu a întrebat:

vreau sa imi iau un mobil nou...nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy s2 plus sau Samsung galaxy S3 mini! Funda

Răspuns Câştigător
| Muhibbi a răspuns:

Din "vreau sa imi iau" cred ca ai peste 18 ani, asa ca nu te-ar deranja folosirea unui S2 (telefonul este destul de mare comparativ cu altele, asa ca unui copil mic i-ar fi greu sa-l foloseasca). Iti recomand S2 in loc de pispiricu` ala de S3 mini, decizia ta! happy

| Muhibbi a răspuns (pentru Muhibbi):

Multumesc de funda, sa speram ca iti vei lua S2-ul cat mai repede si sa-l folosesti sanatos!happy

1 răspuns: