| EminemLook a întrebat:

Salut, vreau sa ma ajutati la o intrebare: Sunt clasa a-11-a liceu teoretic(mate-info) si nu stiu ce facultate sa urmez pe viitor, sunt pasionat de Informatica(imi place foarte mult, deoarece de foarte multa vreme imi dorect sa lucrez in domeniul Gaming) si m-am gandit sa urmez o facultate de Informatica, dar ma sperie gandul de matematica(nu sunt asa de bun la matematica, si nici nu-mi place).Ce sfaturi imi puteti da pentru viitor, astept pareri?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine du-te la informatică ai să vezi că o să trecă repede.