| A_8453 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu un sfat, sau mai bine o explicatie.
Deci, am fost cu o fata 3 luni.Am fost plecati si nu ne-am vazut aproximativ o luna, iar din cauza asta ea avand ceva probleme eu nu o prea puteam ajuta fiindca eram intr'o zona fara semnal. Ea a crezut ca nu vreau sa vorbesc cu ea si m-a parasit, lucrurile s'au lamurit, a inteles ca tin la ea si ca o iubesc, si ca nu a fost vina mea. A trecut o luna de atunci, eu inca o iubesc, ea spune ca tine la mine dar nu stiu ce sa cred.Eu ii cer sa se impace cu mine dar imi spune acelasi lucru, prietenilor ei le'a spus ca ar vrea sa se impace cu mine dar nu prea simte asta. Zilele trecute din cauza unui incident ea s-a speriat pentru mine si si-a facut griji, ba chiar a si plans facandu'si griji pentru mine. Voi ce credeti? Ea inca mai tine la mine? Mai exista o sansa de impacare? Eu cred ca din cauza ca i'am acordat multa atentie in ultimele 2 saptamana incercand sa ma impac cu ea, s-a simtit iubita si nu i'a pasat, dar o vad ca daca nu ii acord atentie ea este cea care vine la mine.Credeti ca daca nu ii acord putina atentie imi va simti lipsa si ma va vrea inapoi?
. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Normal ca inca mai tine la tine.Asa e cu fetele. Daca le dai prea multa atentie te calca in picioare iar daca esti mai indiferent ai multe care alearga dupa tine.Iti zic sa te detesezi de situatia si sa astepti confirmarea de la ea ca inca mai tine la tine si vrea o relatie

| Razvan a răspuns:

Iar faptul ca e rac, explica multe.Mereu cand e treaba de ceva serios, racul inapoi.Nu e ca si cum as vorbi din proprie experientablushing
Pe langa defectul de a da inapoi mai e si orgoliu urias. Poti sa ai dreptate, nu conteaza te contrazice pana zici ca el/ea. Le place sa li se dea dreptate si cand nu au
Incearca sa fi romantic, atent la ce vorbeste si sa fi alaturi de eahee hee

| A_8453 explică:

A...si am uitat sa va spun, ea e rac big grin