| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un telefon cu camera de 5mp sau mai mult, touchscreen, cu 3G nu foarte scump. Puteti sa-mi recomandati ceva? Nu vreau la mana a doua sau sa comand de pe net. Vreau sa cumpar din magazin cosmote la liber sau la abonament, depinde... Nu ma grabesc, si vreau sa aud si parerea voastra.

1 răspuns:
| Mustache a răspuns:

Salut.Eu iti recomand Nokia x3-02(dar este touch and type) dar are camera de 5 mega; si este destul de ieftin.
3g sincer nu sunt sigur ce inseamna dar daca este la semnal atunci are si din astabig grin
funda?