| Morbius a întrebat:

Salut.
Vreau sa-mi creasca barba, dar gen pe parti, nu-mi creste deloc. Am incercat minoxidil 2 luni, dar ma manca pielea si nici nu crestea nimic, m-am lasat si am incercat ulei de ricin, un mare fake, am incercat si sa ma dau cu lama mai des, dar am doar puf si nu creste deloc.

Am 22 de ani si nu stiu ce sa mai fac. Poate fi si genetic, dar trebuie sa fie o solutie pana la urma. Fara caterinca ca va dau block.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai decat sa astepti pana te dezvolti mai mult, gen pana la 25 de ani.
Oricum, mie imi creste barba de la 12 ani si parintii nu sunt de-acord de niciun chip sa mi-o las sa creasca. Hmm

| Morbius explică (pentru anonim_4396):

Ai idee ca ce-ai spus aici nu are nici o logica? Daca nu a crescut pana acum, de ce crezi ca va creste peste inca 3 ani? Ce fel de minte ai? Ma rog. Eu voiam doar o parere mai logica

| Gaby01ro a răspuns:

Cand o sa te maturizezi complet o sa-ți creasca stai liniștit