| ds01 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o tigara electronica. Intrebarea mea este, pot sa vapez doar baza fara aroma si fara nicotina, doar baza pura? Ce concentratie dintre VG si PG imi recomandati asa de inceput? Pot sa diluez VG-ul cu apa in loc de PG?

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Poti sa vapezi far nicotin si fara aroma, e un canal vape Romania parca si acolo vei invata mult mai multe si vei alege ceea ce trebuie si etc, iti recomand sa te uiti pentru a invata.