| TheWildRose a întrebat:

vreau sa pun o poza pe cardul de la telefon si nu merge imi zice the disk is write-protected...remove the write-protection imi explica si mie cineva cum cum pot sa scot write-protection asta?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Uita-te la adaptorul pentru card daca nu e cumva pus pe read only - e o chestiuta mica care merge sus - jos si poate ai umblat accidental acolo

| TheWildRose explică (pentru AnonimaOk):

Multumesc frumos...nu aveam nici o idee de chestia aiabig grin te pup!

| AnonimaOk a răspuns (pentru TheWildRose):

Nu ai pentru ce si eu am facut la fel rolling on the floor nu observasem si am stat nervoasa jumatate de zi. Ma bucur ca am ajutat si multumesc de funda :*

| TheWildRose explică (pentru AnonimaOk):

O meriti! multa sanatate! :*